Podróżuje się po to (...), by pewnego dnia postawić walizki i powiedzieć: to tutaj.
— Éric-Emmanuel Schmitt

środa, 16 kwietnia 2014

Latarnia

Ostatnio znów wybrałam się na małą wycieczkę, korzystając z kolejnego przepięknego dnia. Od początku planowałam wybrać się na latarnię morską, bo kusiła mnie za każdym razem podczas spacerów nad morzem. Czekałam jedynie na dzień taki jak ten! Było cudownie. Zdjęć mam aż za dużo. A to jest problem...


Wczoraj przyleciała do nas ze Słowacji mama Miriam, święta w Norwegii spędzę więc po słowacku! ;) Zostanie z nami przez 3 tygodnie, także będzie wesoło. Życzę wszystkim pogodnych i spokojnych świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa!

God påske
ściskam
Agata

6 komentarzy:

 1. jestem ciekawa jak tam wygląda twój zwykły dzień..nie nudzi Ci się tam trochę? bo z tego co widzę to wylądowałaś na całkowitym odludziu..góry, morze, lasy.... o inne au pair cały czas gdzies jeżdżą, zwiedzają, zawierają nowe znajomości a ty utknęłaś tam 24h z rodzinką...chociaż w sumie co kto lubi, albo to ja się myle..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj, że każdy ma swoje powody, by zostać au pair. Nie każdy musi wiecznie podróżować czy imprezować. Ja wybrałam Lofoty zamiast Bergen, bo chciałam zobaczyć tę spokojniejszą Norwegię. Masz rację, że czasami mi się tu nudzi, ale mam pod ręką samochód i zawsze mogę gdzieś pojechać, coś zobaczyć. A że jestem strasznym leniuchem, to już inna sprawa ;) Jestem tu 3 miesiące i jeszcze nie przeszłam się tutaj ani razu na spacer bez zachwytu nad tymi wszystkimi widokami, więc myślę, że dobrze wybrałam.

   Usuń
 2. Widząc te zdjęcia zdałam sobie dopiero sprawę jak daleko Cię poniosło... :( /Madź ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Mokrych świąt ;* aa i zrób chłopcom pisanki koniecznie! :) u nich też panuje taki zwyczaj? /Madź ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! Na to się chyba nie porwę. Za mali są i szybko się nudzą... Babcia przywiozła torbę słodyczy, więc muszą im wystarczyć jajka z czekolady :P Jak będzie ładna pogoda to planujemy im zrobić małe poszukiwanie jajek w trawie i okolicach :D buziaki!!

   Usuń
 4. Kochana przepiekne zdjęcia !!!!
  Tobie również wesołych Świąt mimo, że poza domem... : *

  OdpowiedzUsuń